Każdy z nas to inna muzyka, inny styl.. ale jedna misja.. promowanie alternatywnej
i ciekawszej strony szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Był to wystarczający powód aby utworzyć kolektyw dj?ski, który otworzył drogę do dalszego rozwoju muzycznego i dał początek niezliczonej serii imprez i wydarzeń.

Kolektyw istnieje od 2003 roku i miał za zadanie promować mniej znane i niszowe gatunki muzyczne takie jak drum’n’bass czy breakbeat. Założycielami i pomysłodawcami byli Ryu (Jarek)
i soulVibe (Łukasz). Z czasem do grupy dołączyli także ree-Cyclin’ (Wojtek), Sea Woman (Agnieszka), Junglemeister (Adam), Look Up (Łukasz) i Provoke Rain (Tomek), wnosząc tym samym nowe  brzmienia i gatunki. W chwili obecnej kolektyw movement to siedmiu przyjaciół pozytywnie zajawionych muzyką.

Wizytówką kolektywu jest szeroki wachlarz granych gatunków muzycznych, od surowych dźwięków muzyki techno, poprzez tech-house, progressive i minimal, po połamane beaty muzyki drum’n’bass, breakbeat i jungle. Nie zabrakło również tanecznych klimatów takich jak funk i house a to dopiero początek ponieważ cały czas poszukujemy nowych i ciekawszych pomysłów.

Stawiamy na pozytywną energię i dobrą muzykę, bo to ona jest Naszą siłą napędową!

Aby skontaktować się z Nami, napisz: office@movement.pl