Muzyka: Tech-House, Progressive, Electro

Rodem z Nowego Sącza, mieszka tam, studiuje oraz zajmuje się organizacja imprez. Od wczesnych lat swojego życia, kiedy to jeszcze nie miał pojęcia na czym polega sztuka mixowania, jego pasja było łączenie ze sobą utworów w jak najmniej rażący sposób, aby uniknąć niepokojących przerw miedzy nimi oraz uczynić z nich jak najprzyjemniejsza dla ucha jedna całość. W tym celu początkowo posługiwał się odtwarzaczem CD oraz starym dobrym magnetofonem, jednak ten sprzęt dawał zbyt mało możliwości, czego nie można powiedzieć o komputerze, na którym później spędzał cały wolny czas, nagrywając przeróżne sety, praktykując mixowanie i odkrywając najbardziej poruszające go gatunki muzyki elektronicznej, przy pomocy coraz to nowszych i bardziej rozwiniętych programów do “dj’owania”.

Tak bylo do roku 2003, kiedy odniósl pierwszy kontakt fizyczny z para gramofonów i mixerem w których zakochal sie od pierwszej chwili.Od tego czasu zaczal powazniej podchodzic do swojego hobby przeznaczajac cala energie i pieniadze na jego rozwój. I tak z pomoca swoich przyjaciól, którzy siedzieli w tym fachu od dawna, po roku 2003 zaczal prezentowac swoje sety w rodzinnym miescie, oraz w coraz to dalszych regionach Malopolski. W Nowym Saczu prezentowal swoja muzyke w kazdym szanujacym sie klubie, ponadto mial przyjemnosc grac w: Krakowie, Tarnowie, Mielcu, Zywcu, Nowym Targu oraz na imprezach plenerowych, z takimi osobistosciami jak:Angelo Mike, Nukee Proff, Green Eye, Exwookie, Jazzu, Navy B, Lemonhead, Oley, Mark Sound, Sq.Lab, C.L.Vegaz, Siasia, Raq, Sin Pro, Maurice Ka, Sick, Whisper, Nasty, Wazin oraz wieloma innymi.

Muzycznie nie ma uprzedzeń do żadnego gatunku muzyki elektronicznej, w każdym potrafi znaleźć coć dla siebie. Zaczynał od ciężkich technicznych brzmień z klimatów Hardgroove, nieustannie szukając tego, który głęboko zakorzeni sie w jego guście. Efektem poszukiwań nie okazał się wyodrębniony gatunek, lecz zlepek paru różnych, takich jak elektro, deep tech-house połączone z minimalem oraz technicznym progressive. Wszystko zagrane w bardzo energetycznym stylu i klimacie z nierzadkim wykorzystaniem eksperymtalnych utworów dla urozmaicenia oraz uczynienia seta niepowtarzalnym. Zdobywając płyty nie kieruje się żadnymi kategoriami lecz tylko i wyłącznie własnym gustem.

Sprawdź:
/ Facebook