ryu

Muzyka: drum’n’bass, funk, brokenbeat, nu jazz

“Od kiedy pamiętam muzyka zawsze była ze mną, uwielbiam słuchać muzyki.. uwielbiam ją także miksować”

Jarek (Ryu) swoją muzyczną przygodę zaczął od klasycznych dźwięków wytwórni Metalheadz i Goodlooking. Zafascynowany sceną jungle, postanowił stać się jej częścią i w 2003 roku stanął za gramofonami, co było wynikiem kilkuletniego studiowania i wsłuchiwania się w połamane drumnbass-owe beat’y. Jeszcze w tym samym roku, razem z dj’em soulVibe założył kolektyw ‘movement’, który w chwili obecnej zrzesza 7 dj’i prezentujących szeroki wachlarz muzyki elektronicznej. Od tamtego czasu zagrał i zorganizował wiele imprez i projektów w wielu miastach Polski, często z udziałem gości a także wspólnie z całym movement.
Muzyczna podróż trwa nadal i aktualnie oscyluje wokół soulful i liquid drumnbass. Na tym jednak nie koniec, jego drugie oblicze to funk oraz brokenbeat i wszystko to, co można podpiąć pod tego typu muzykę.. Każdą wolną chwilę poświęca szukaniu i odkrywaniu kolejnych muzycznych tajemnic , wzbogacając tym samym swoją kolekcję jak i doświadczenie w mix-owaniu muzyki.
Jego najnowszym projektem jest audycja radiowa Liquid Room w legendarnym już ‘dnbradio.com’ które zrzesza dj’i z różnych zakątków świata, grających szeroko rozumianą muzykę drum’n’bass.

ryu_new

Sprawdź:
/ mixcloud
/ soundcloud
/ facebook